Kina veиni delova Co., Limited
WhatsApp: +8613328990097    Skype: Genset-Parts   
Wechat: +8613328990097   
Proizvodi

Serija 404D - 22G Perkins motor dizel generatora El. 12V ili 24V iskljuиenje Stop Solenoid ventil 185206084 U85206452 185206451 U85206520 U85206522 ekvivalentne FG Wilson isključiti Solenoid 10000 15223 10000-47899

Broj OEM dela: 185206084 deo ime: gorivo za iskljuиenje Solenoid specifikacije: 12 volti OEM kvaliteta aplikacija: Perkins 404D-22G 2306C serija Rigmaster MTS T4-6 | RMP 14-6 | RMC 14-6 | RMP 104 | RMP 10-40 | RMP 10-4 | RMP 110 | lg10 referencu fotografije srodne proizvode Perkins 185206084 Perkins...

Chat Now
Parametri

Broj OEM dela:185206084
Naziv dela:Solenoid iskljuиenje goriva
Specifikacija:
12 volti
OEM kvaliteta
Aplikacija:
Perkins 404D-22G 2306C serija Rigmaster MTS T4-6 | RMP 14-6 | RMC 14-6 | RMP 104 | RMP 10-40 | RMP 10-4 | RMP 110 | lg10
Referenca fotografije
U srodstvuProizvodi
Perkins 185206084
Perkins 185206192
Perkins 185206420
Perkins 185206450
Perkins 185206452
Perkins U85206520
Perkins U85206451
Perkins U85206452
Ljubazna poruka:
Oštećeni proizvod

Ako je proizvod oštećen molim te Pošalji slike koja prikazuje štetu u roku od 48 sati od dostave i možemo početi proces podnošenja tvrdnju i zamena proizvod izlazi s tobom...
Vraća
Kada sam se proizvodi nam morate navesti: broj artikla, broj fakture, Vaša adresa, vaše Skype, E-mail, WhatsApp, razlog za povratak, kao i za praćenje.
Nudimo samo refundacije ako povratak obrađuju unutar prvih 60 dana ima li povratka nakon 60 dana period će biti preko popravku ili zamenu. Samo smo platiti poštarine, ako proizvod propadne u prvih 30 dana. Ako ne budete pratili reklamacije, to će verovatno odlagati proces.
Slike
Slike nisu uvek tačan proizvoda. Ponekad se mogu koristiti za OEM slika ili drugu boju proizvod ali svrha slike je da obezbedi stil i specifikacije proizvoda. Ako niste sigurni, ako je uključen je u delovima molim potvrdite pre kupovine. Ako je jedan od naših proizvoda OEM smo izjavu kao takva na ulogu Marka. Prodajemo OEM i neprestane proizvoda. Ako niste sigurni pitajte pre kupovine.
Detalji za kontakt:
TEL: +86-592-7115297
MOB: +86-13328990097
Email:Sales@enginegensetparts.com Info@enginegensetparts.com
Skype: Genset-delova.
WhatsApp: +8613328990097
Viper: +8613328990097
POРEM.: 1411994668
Wechat: 1411994668

Veиni krajevima je jedan od vodećih proizvođača nudi originalne i originalni perkins 404d - 22g serije motora dizel generatora električne 12v ili 24v iskljuиenje stanica solenoid je ventil 185206084 u85206452 185206451 u85206520 u85206522 ekvivalentne fg wilson isključiti solenoid 10000 15223 10000-47899. Imati specijalizovanim u ovoj oblasti za mnogo godina, pružamo klijentima s novim modelom proizvoda OEM. Dobrodošli na veliko kvalitetni, izdržljivi i jeftino neprestane proizvode sa nama.

Hot Tags: Perkins 404d - 22g serije motora dizel generatora električne 12v ili 24v iskljuиenje stanica solenoid je ventil 185206084 u85206452 185206451 u85206520 u85206522 ekvivalentne fg wilson isključi solenoid 10000 15223 10000-47899 proizvođača, veleprodaja, neprestane, originalno, jeftino, OEM, zamena
Srodni proizvodi

Kategorija proizvoda

Požuriću

Copyright © Kina veиni delova Co., Limited